ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

W jaki sposób sprawdzać czy dodawane na portalu anonse towarzyskie są prawdziwe? Nie znam się na tym i nie chce później być zawiedzony, bo na spotkaniu będzie inna osoba niż ta, którą widziałem na zdjęciach.

gregBard

Posty: 3

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niesłychanie zaspokojony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak mnóstwo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

namok

Posty: 3

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym przypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest dużo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest mnóstwo i super.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Klara323

Posty: 6

 
Ogłoszeń jest dużo, lecz jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, lecz w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, lecz na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. W wielu przypadkach dziesiątki kilometrów, lecz naprawdę warto.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Byłem na paru takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to rzeczywiście dokładnie sprawdzać.

Trener

Posty: 20

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

maniek

Posty: 7