salon urody w Krakowie, proszę o pomoc

salon urody w Krakowie, proszę o pomoc

Chcę skorzystać z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie stale chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

Franuś

Posty: 4

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Mnóstwo słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Gosienka54

Posty: 14

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

dariuszzz

Posty: 16

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

lajkonik56

Posty: 10

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, bowiem mają współczesne zabiegi i super kosmetologów.

juron

Posty: 10

 
Najlepsze efekty zabiegów są faktycznie wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam własnej, albowiem jest doświadczoną osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, gdyż w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

HalskiPolAnimer56

Posty: 19