Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Witam serdecznie ;-) Szukam perfumy dla męża, gdzie w internetach warto zajrzeć, sprawdzić żeby dostać coś oryginalnego, ale za fajne niewygórowane pieniądze?

TomekK 

Posty: 6

 
Dobrze jest mieć co najmniej dwie perfumy, jedne na co dzień a drugie na specjalne okazje. Ja tak sobie kupowałam. Mam też jeszcze trzecie opakowanie które dostałam w prezencie ale jeszcze w ogóle nie otwarte, także na jakiś czas zapas jest ;)

orient

Posty: 24

 
Niektóre perfumy są bardziej wydajne a innych faktycznie trzeba więcej na siebie nakładać żeby cokolwiek poczuć. Ja to nie wiem nawet jakich używam aktualnie ale są mocne, wystarczy raz psiknąć i potem do końca dnia czuć.

pawel253

Posty: 6

 
Najczęściej kupuję perfumy w drogeriach w sieciówkach. Wychodzą najtaniej często można się zalapać na duże zniżki i też fajnie że w jednym miejscu człowiek ma dostęp od razu do kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych marek.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
OD tych różnych handlowców którzy chodzą po chodnikach miast i wciskają ludziom niby markowe kosmetyki to ja bym się trzymała z daleka. Człowiek nigdy nie wie co oni tam mają w środku w tych flakonach...

ambrozy56

Posty: 7

 
Na stronie http://testerownia24h.pl mają z tego co widzę aktualnie wyprzedaż testerów, każda sztuka za 98 złotych. Sama się skusiłam tutaj na Coco Chanel i jest świetny. Intensywny mocny zapach nie trzeba dużo perfum lać na siebie żeby faktycznie zapach się utrzymywał na ciele przez długie godziny.

archel_@

Posty: 10

 
Ja testery mogę tylko i wyłącznie polecać, oczywiście o ile ktoś jest w stanie przełknąć brak oryginalnego pudełka i opakowania. BO wiem że są ludzie którzy kupują perfumy bardziej dla flakonika niż dla zapachu...:P

irek1981

Posty: 18

 
U nas w rodzinie to perfumy są punktem obowiązkowym prezentem świątecznym. Jakby nie było jest to zawsze prezent dość bezpieczny, każdemu się przyda, można łatwo i szybko kupić, szczególnie że przed świętami dużo sklepów robi duże promocje właśnie na ten asotyment.

Ventooo1

Posty: 8