Markowe perfumy

Markowe perfumy

Potrzebuję wiedzieć, czy perfumy w UK są naprawdę tak dużo tańsze niż u nas. Szykuje mi się wyjazd, to może wstąpiłabym do jakiejś hurtowni kosmetyków :) A może online też jest możliwość.

ciopix

Posty: 2

 
To link do dobrej hurtowni perfum w UK makeupmania.eu. Działają od dłuższego czasu. Cieszą się rozgłosem i to w całej Europie. Tu spokojnie można robić zakupy. Taniej to za mało powiedziane :)

Krzyhmoin

Posty: 17

 
A jakbym chciała nabyć w detalu, to czy też się opłaca? Dużo słyszałam i czytałam, iż perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Kitas

Posty: 15

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

szulmar

Posty: 12

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

syrena88

Posty: 10

 
A jakbym chciała kupić w detalu, to czy też się opłaca? Sporo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Hunka

Posty: 9

 
Zaczęłam realizować swój własny biznes, właśnie dokładnie taki, który stał się moją pasją. Systematycznie jestem w Anglii i robię hurtowe zakupy perfum. Mam w kraju butik. Czy się opłaca? Owszem, ale musisz wiedzieć, które perfumy będą ci schodziły. W przeciwnym razie przeleżą na półkach i się przeterminują :D

esdoen1

Posty: 11