Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

Lupusx

Posty: 8

 
Najgorzej to zawsze na wszelkie kosmetyki moja skóra w okolicy oczu reaguje. Pieczenie, swędzenie, łzawienie i jeszcze więcej różnego typu – enia...Już po prostu przestałam oczy malować.

Lesny

Posty: 8

 
Przede wszystkim to trzeba patrzeć na etykietę i czytać skład kosmetyków. Jednak krem kremowi nierówny a z tego co widzę po swoich znajomych to jednak głównie ludzie wybierają marki na podstawie reklam telewizyjnych i składu już nikt nie weryfikuje. Smutne ale prawdziwe.

nnn2

Posty: 24

 
Hej a tak przy okazji to może polecicie jakiś dobry balsam pomadkę cokolwiek do zabezpieczenia ust przed mrozami? Mi tak zawsze skóra na ustach pęka że się wytrzymać nie da, cały rok to samo a zimą kumulacja bólu.

Snaco

Posty: 19

 
Niektóre kosmetyki to można sobie w domu wyprodukować, wystarczy kupić parę składników osobno. Na pewno plusem takiego rozwiązania jest to, że człowiek wie dokładnie co wkłada do środka, jakie składniki są użyte a w gotowcu to już różne substancje mogą być poukrywane.

nichuuu5

Posty: 6

 
Mam nadzieję że z czasem będzie coraz łatwiejszy dostęp do naturalnych kosmetyków bo jednak ciągle sklepów z takimi preparatami brakuje ale i tak jest lepiej niż jeszcze te 10 lat temu choćby.

Squel

Posty: 18

 
Mi raczej większość kosmetyków pasuje, jakoś wyjątkowo sobie dobrze moja cera radzi ze wszystkim. A z kolei moja siostra to już musi dobierać kremy czy tusze bardzo drobiazgowo, bo dużo marek totalnie jej nie leży.

3_0Simer

Posty: 10

 
Jest taki sklep z kosmetykami jak E-naturalne, ja bym ich podpowiadała w temacie maseczek, czy kremów przeciwzmarszczkowych. Mają dość przystępne ceny za kosmetyki naturalne, z wyższej półki. Wysyłka raczej sprawna, jeszcze mi się tutaj na paczkę nie zdarzyło jakoś dłużej czekać, dobre opisy mają na e-naturalne.pl zrobione, także skład jest z góry znany nie zamawia się w ciemno.

sooya

Posty: 21

 
Moja siostra się uczy na kosmetyczkę i nie mogę się doczekać jak skończy szkołę bo przydałby się ktoś z takim fachem w rodzinie :-)

nemiasty

Posty: 5