Kto mi poleci wypożyczalnię kajaków - Roztocze ?

Kto mi poleci wypożyczalnię kajaków - Roztocze ?

Zamierzam zabrać swoją rodzinę na spływ kajakowy po Roztoczu i mam pytanie czy dla osób bez doświadczenia jest to dobre miejsce?

awertoss

Posty: 11

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Akumeeet

Posty: 23

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

Modniś

Posty: 20

 
Niewątpliwie, że kajaki to znakomity sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

irecki67

Posty: 14

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest bez wątpienia niezwykle ważny. W szczególności jeśli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, jaka jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Później stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

zoferek

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, jaka moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

_oluś_

Posty: 9

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

bleyd93

Posty: 25

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak rzeczywiście w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Spirek

Posty: 20

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

kraksss

Posty: 20

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niesłychanie proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

cuswertu45

Posty: 14