Program do planowania czasu pracy, jakiś program??

Program do planowania czasu pracy, jakiś program??

Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, jakim jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad zakupieniem takiego oprogramowania.

Kaazz

Posty: 9

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

irek1981

Posty: 27

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Shasio

Posty: 24

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

DaNceR

Posty: 15

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. W szczególności wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

qwed

Posty: 19

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

esdoen1

Posty: 26