Czas pracy, co polecicie ?

Czas pracy, co polecicie ?

Hejka.

Zaproponowano mi niedawno program do rejestracji czasu pracy. Ile za taki program musiałbym zapłacić i czy to rozwiązanie warte zachodu?
Tylko szczerze.

dariuszzz

Posty: 16

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich oferta, bo normalnie była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

LKC00

Posty: 16

 
System do ewidencji czasu pracy wydaje mi się sprawdzonym sposobem na to, aby kontrolować pracowników, a jednocześnie przyspieszyć rozliczanie i naliczanie im wynagrodzeń.

W wielu przypadkach takie systemy pozwalają na wyeksportowanie danych do programów finansowo-księgowych.

Muzyka24

Posty: 19

 
Nie mam wątpliwości, iż gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to warto wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, ale u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset pln więcej, natomiast nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

NHL-USA

Posty: 25

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

Marioleczka

Posty: 19

 
System do ewidencji czasu pracy wydaje mi się sprawdzonym sposobem na to, aby kontrolować pracowników, a jednocześnie przyspieszyć rozliczanie i naliczanie im wynagrodzeń.

Często takie systemy pozwalają na wyeksportowanie danych do programów finansowo-księgowych.

rohnop37

Posty: 19

 
Dla mojego działu HR niezmiernie przydatną funkcjonalnością jest system do rejestracji urlopów. Dzięki niemu nie ma konieczności obliczania ilości dni, jakie do wykorzystania mają nasi pracownicy. W jednej chwili pracownik działu HR może wygenerować interesujący dokument :)

filemon66

Posty: 20

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” przez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym bardzo praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zaspokojony, a co dalej? Zobaczymy :)

Elbladzik

Posty: 19