busy Polska Anglia, poszukuję

busy Polska Anglia, poszukuję

Konieczny mi bus do Anglii, ale nie wiem, którą firmę wybrać? Zależy mi na kimś, kto ma bardzo gigantyczne doświadczenie. Istotne będzie również to, jaka flotą dysponuje. Kogo polecacie?

urszulka

Posty: 1

 
Dla mnie cena ceną, ale najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Im nowsze są busy tym bardziej jestem zadowolony. Kupuje bilety dużo wcześniej, a w firmie takich lubią. Mogę wtedy uzyskać zniżki, dlatego warto właśnie na takie rozwiązanie postawić.

HalskiPL

Posty: 2

 
Wybór busów do Anglii jest niezmiernie mnóstwo, dlatego bez problemów każdy znajdzie coś dla siebie. Żądania można mieć różne. Te osoby, jakie maja wielkie doświadczenie wiedzą, iż bus winien być wygodny. Najlepiej żeby miał kapitańskie fotele, a do tego żeby miął klimatyzacje i szansa oglądania filmów. Trasa jest niezmiernie długa.

Komimya

Posty: 2

 
Może i busem do Anglii jedzie się długo, ale można przy okazji poznać jakiś ludzi. Dla mnie to przygoda, dlatego lubię korzystać z takiej formy transportu.

Klara323

Posty: 3

 
Jazda przyjemna nie jest, jeżeli chodzi o długość drogi. Ale, jeżeli chodzi o busa do Anglii to wszystko zależne będzie od wybranej poprzez nas firmy. Jeżeli się oszczędza to się otrzymuje tanie busy, jakie mają dużo lat za sobą. Lepsza opcja to trochę dopłacić i jechać nowym busem, bo i tak wyjdzie to taniej niż lot samolotem.

anteon43

Posty: 11

 
Firmę z busami Polska Anglia macie tutaj http://busdoanglii24.pl. korzystałem z ich oferty wiele razy i jestem zadowolony. Dla stałych klientów mają atrakcyjniejsze oferty.

Lupusx

Posty: 3

 
Według mnie można na początek szukać tanich przelotów. Czasami się trafiają aczkolwiek nie jest to wcale takie łatwe. Tym bardziej, jeśli to jakieś święta. Wtedy przewoźnicy robią wszystko, aby jak najwięcej na tym zarobić. Bus cenę ma cały czas taką samą.

Miluśkooo2

Posty: 6