alkomat online, polecicie ?

alkomat online, polecicie ?

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się często przydał.

56_@qwer

Posty: 2

 
Nie pije i nie mam problemów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, bo nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wtedy powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, lecz jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, wobec tego można badać się kalkulatorem alkomatem, lecz trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wówczas te obliczenia są o wiele lepsze.

domniki56

Posty: 10

 
Dla mnie wyższe są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, niemniej jednak roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica między kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednakże jesteśmy niezwyklej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

Black_Riot

Posty: 2

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Istotne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

Jasio234

Posty: 5

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zaspokojony. Według mnie pokazuje faktycznie bardzo dokładnie.

E-GOista

Posty: 14

 
Częstokroć korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, albowiem wówczas też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, niemniej jednak mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, zatem polecam takie rozwiązanie dla Was.

juron

Posty: 7

 
Troszkę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Ważne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, albowiem wpływa to na obliczenia.

labuh

Posty: 2

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, ale roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

Nikuś23

Posty: 6