mechanik w Gdyni, szukam !

mechanik w Gdyni, szukam !

Który z warsztatów proponuje auta zastępcze w Gdyni? Sprawa jest niezwykle pilna. Mam rozbity samochód i będę korzystał z OC sprawy, wobec tego koszty w tym przypadku nie mają dla mnie większego znaczenia.

edmundzik

Posty: 2

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, ale kupiłem w kolorze i wymieniłem. Szybko poszło i co ważne wiele mnie to nie kosztowało.

Saagerrak

Posty: 3

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Ważne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, niemniej jednak zakupiłem w kolorze i wymieniłem. Prędko poszło i co ważne dużo mnie to nie kosztowało.

namok

Posty: 5

 
Profesjonalnego mechanika samochodowego można odszukać w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/mechanika/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

irek1981

Posty: 27

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma niesłychanie dobre opinie. Istotne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Złoty

Posty: 6