blacharz samochodowy, jaka firma ?

blacharz samochodowy, jaka firma ?

Polecacie jakiś serwis samochodów w okolicach Warszawy? Szukam kogoś sprawdzonego, który zna się na rzeczy. Gdzie wy oddajecie swoje auta do naprawy w Warszawie?

serumP007

Posty: 2

 
Zadzwoń do paru blacharzy samochodowych i zorientuj się, jakie mają ceny. W każdym mieście ceny się różnią. Najwyższe są chyba w tych gigantycznych miastach.

Jasio234

Posty: 2

 
Zadzwoń do kilku blacharzy samochodowych i zorientuj się, jakie mają ceny. W każdym mieście ceny się różnią. Najwyższe są chyba w tych dużych miastach.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Dobry blacharz samochodowy musi znać się na tym co robi. Uważałbym i nie zlecał naprawy samochodu pierwszemu lepszemu specjaliście.

beata77

Posty: 9

 
Powiem Ci, że zapytaj lakiernika samochodowego Warszawa przed oddaniem do niego auta, czy da Ci na usługę gwarancję. Może okazać się, że nawali z robotą.

Jasio234

Posty: 3

 
Znam kilku blacharzy samochodowych w Warszawie i powiem Ci, że są godni polecenia. Jeśli chcesz jakieś namiary to daj znać, podeślę wieczorem numery.

GGregbard

Posty: 6

 
Znam kilku dobrych lakierników samochodowych Warszawa. Jeśli chcecie do nich namiary to dajcie znać.

tefal100

Posty: 13

 
Dobry mechanik Warszawa to nie wszystko. Ważne żeby znał się na tym co robi i miał dużą wiedzę. Poza tym musisz podjechać do kilku warsztatów i sam ocenić po krótkiej rozmowie z fachowcem.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Znam kilku blacharzy samochodowych w Warszawie i powiem Ci, iż są godni polecenia. Jeśli chcesz jakieś namiary to daj znać, podeślę wieczorem numery.

Jasio234

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o elektryka samochodowego Warszawa to mogę polecić Ci ten warsztat. Tutaj masz linka https://www.motomechanik.com. Skontaktuj się z nimi i przedstaw swoją usterkę.

Nikuś23

Posty: 5