jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Szukam zaufanych firm związanych z inwestycjami drogowymi, stabilizacją terenu. Jeżeli możecie się podzielić realnymi doświadczeniami to tym bardziej chętnie poczytam. Proszę tylko o udział w dyskusji ludzi, którzy rozumieją temat, a nie przypadkowych użytkowników. Z góry dziękuję.

JasioJasio

Posty: 1

 
Zobacz, jak wygląda dostarczenie produktów, materiałów na budowę. Lepiej wszystkie sprawy powierzyć wykonawcy ze względów logistycznych. Faktury zbieraj :)

TomekK

Posty: 3

 
Umowy podpisuj i niech ktoś sprawdzi zaufany pod kątem klauzul niedozwolonych, jakie kary przewidziane za złamanie terminów. Lepiej to ustalić zawczasu. No i inwestorzy też czasami ten błąd popełniają, ze się śpieszą za bardzo. W budowlance nic na szybko nie zrobisz, na pewno niektórych rzeczy.

Jacek1812

Posty: 6

 
Zlecaliśmy budowę placu z kostki brukowej powiedzmy pod długoterminowe potrzeby przemysłowe, częściowo pod magazynowanie w AnaBud. Według mnie sprawdzona firma budowlana. Mój zespół dokładnie zapoznaj się z referencjami, jeszcze przed pierwszym kontaktem. Mieliśmy naprawdę poważny budżet i poważną inwestycję, więc chcieliśmy sprawdzić, jak pójdzie przy takim zadaniu. Wywiązali się terminowo i wszystko poszło zgodnie z planem.

Black_Riot

Posty: 3

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

Hihotek

Posty: 5

 
Popracuj dobrze nad harmonogramem, specyfikacją prac, żeby nie pozostawiać budowlańcom żadnych wątpliwości. Nie ma nic gorszego od wytycznych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

ewu1u01

Posty: 30

 
Jeżeli szef korpo budowlanego się angażuje w zamówienie to znaczy, że jest bardzo dobrze. Tutaj bym celował na pewno.

kociol001

Posty: 5