bhp, szukam

bhp, szukam

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

Hunka

Posty: 4

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Jarcoo3

Posty: 16

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

dzaman

Posty: 3

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko niesłychanie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

ignacyy

Posty: 4

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, które przy kopalniach pracują jest niesłychanie mnóstwo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Karwan

Posty: 5

 
Bez problemów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm bardzo dużo i jeżeli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

MisiekKce

Posty: 3

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, lecz muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

TomekK

Posty: 3

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

El2CzupakaBra

Posty: 6

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Nagórę44

Posty: 7

 
Dokładnie, trzeba dbać o własne stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, albowiem nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, iż włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są planowane w jakimś celu, zatem trzeba słuchać i to rzeczywiście bardzo uważnie.

Klara323

Posty: 7