Jak wyrównać poziom cukrów

Jak wyrównać poziom cukrów

Czy istnieją w ogóle sprawdzone, naturalne metody, które zwiększają ilość wydzielanej insuliny? Prosiłabym o dyskusję w zagadnieniu.

Marioleczka 

Posty: 4

 
Brałam leki moczopędne to poziom cukru skakał, zagrożenie cukrzycą, ale to przez leki, więc warto sprawdzić, czy czegoś podobnego nie masz u siebie.

Bhapo

Posty: 6

 
Diabetolog mi polecił Diabetover i piję, bo miałam również nadciśnienie tętnicze, wahania poziomu cukru we krwi, z reguły większe od limitu. Duży stres też powoduje wahania cukru, więc trzeba dbać o relaks, medytację od czasu do czasu.

labuh

Posty: 9

 
Bardzo dobrze na wyrównanie poziomu cukru działa morwa biała, gorzki melon, kozieradka, vilcacora. Szukaj preparatów z podobnym nasyceniem. Duża efektywność.

Jacek1812

Posty: 5

 
Otyłość to jest duży problem, a wtedy masz i z cukrem problemy, więc warto jednak sobie większą dietę zaplanować :) Może jakieś postanowienie noworoczne większe?

Czarek

Posty: 8

 
Cukrzyca to już jest od dawna choroba cywilizacyjna i jak masz siedzący tryb życia mocno, do tego otyłość to lepiej skupić się na prawidłowej diagnostyce.

Kitas

Posty: 13

 
Ściągnij sobie tabelę dietetyczną, w której są omówione produkty, które podnoszą, a które obniżają poziom cukru. Łatwiej wtedy jadłospis dopasować do własnego problemu.

Lesny

Posty: 8

 
Mi cukier zawsze spada, jak nic nie zjem. Niestety niektórzy mają mocne uwarunkowania genetyczne i trzeba się cały czas w diecie pilnować.

Hunka

Posty: 14

 
Trzeba koniecznie przy problemach z cukrem unormować wagę. To jest kluczowa sprawa. Później zupełnie człowiek lepiej się czuje, nawet jeżeli trzeba jakąś farmakologię wprowadzić.

Biforr23

Posty: 18