klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Witam serdecznie. Drogie Panie, jakie macie sprawdzone sposoby na walkę ze zmarszczkami? Stosowałam już różnego rodzaju domowe kuracje. Poza tym od dłuższego czasu stosuję kosmetyki, przeznaczone dla cery dojrzałej, jednak nie do końca jestem zadowolona. Zdaję sobie sprawę z tego, że powstrzymanie upływu czasu nie jest możliwe, ale może chociaż jest jakaś metoda na spłycenie tych „brzydkich krech” na mojej twarzy. Doradźcie coś proszę.

Zosia88

Posty: 2

 
Sama też chętnie wybrałabym się na jakiś zabieg, no ale cóż, muszę jeszcze trochę zaoszczędzić. Na pewno jednak się zdecyduje, z tym, że chciałabym pójść na mezoterapię igłową.

pawel253

Posty: 6

 
Marzy mi się taki zabieg na okolice bruzd w obrębie nosa i warg. Nie znoszę dosłownie tych swoich „ozdobników”, ale z kuracją będę musiała poczekać do przyszłego roku :).

Hihotek

Posty: 5

 
W ubiegłym roku zdecydowałam się na botox. Troszkę bałam się, że będę wyglądała jak chomik, cała opuchnięta. Na szczęście szybko się wygoiłam, a po moich zmarszczkach nie ma śladu.

Black_Riot

Posty: 6

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga odpowiednia dieta i picie dużej ilości wody. Co więcej, nawet zaczęłam stosować taką kurację, ale póki co czekam na efekty:)

namok

Posty: 2

 
Miałam spore wątpliwości zanim zdecydowałam się na usuwanie zmarszczek w katowickiej klinice Lenartowicz Clinic. Jak się jednak okazało, niepotrzebnie. Doktor Lenartowicz rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Niezwykle dokładnie wytłumaczyła przebieg całego zabiegu. Jestem jej ogromnie wdzięczna, ponieważ dzięki wizycie w tym miejscu nie tylko wyglądam o niebo lepiej, ale też znacznie wzrosła moja samoocena.

stopki23

Posty: 17

 
Jeżeli szukasz dobrego sposobu na pozbycie się zmarszczek, medycyna estetyczna będzie najlepszą opcją. No nie czarujmy, nawet pijąc i 3 litry wody dziennie, a do tego stosując najdroższe kremy, nie uzyskamy takich efektów jak przy chociażby botoxie.

45_000

Posty: 2