blog damska moda, poszukuje

blog damska moda, poszukuje

Hej kochane. Jaki blog polecacie, jeśli chodzi o damską modę? Może macie swoją perełkę, która zawsze pomaga wam, kiedy jesteście w kropce przed ważnym spotkaniem, imprezą? Jak coś, piszcie. Pozdrawiam.

Bienkus

Posty: 8

 
Znalazłam takiego bloga z odzieżą damską https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Już przeczytałam prawie wszystko i powiem wam szczerze, że to najlepsza stronka, na którą trafiłam ostatnio. Z wielu porad już skorzystałam, no i oczywiście zrobiłam małe zakupy :D Pozdrawiam.

franuś40

Posty: 13

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i bardzo pomocne.

Dezmok56

Posty: 7

 
Uważam podobnie, że zbyt dużo fajnych stron o modzie nie ma. Gdy człowiek wymaga pomocy, normalnie nie da się jej na szybko odszukać. Jeżeli znacie dobrego bloga o modzie damskiej, gdzie są prezentowane fajne ciuchy, liczę na was ;)

simeone

Posty: 7

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeżeli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest faktycznie profesjonalnie prowadzony.

Nowe2014

Posty: 7

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Często korzystam z pomocy bloga, bo modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

labuh

Posty: 9

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeśli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest rzeczywiście profesjonalnie prowadzony.

sebuś34

Posty: 14