poradniki o technologii, który portal ?

poradniki o technologii, który portal ?

Liczę na waszą pomoc. Przygotowuję plan remontu :) Mam nadzieję, że uda mi się zrobić go samodzielnie. Szukam artykułów o domu. Dokładnie wskazówek dotyczących stylizacji itd. :D

Marlenka33

Posty: 7

 
To poczytaj sobie też tutaj http://citymag.pl/schody-do-domu/. Według mnie to naprawdę bardzo rzetelny serwis lifestyle. Osobiście nie czytałem tam o zdrowiu, a bardziej artykuły o finansach i marketingu oraz moto. Widzę, że stronka mega rzetelna, więc może w twojej kategorii piszą profesjonalnie. Pozdrawiam.

Joe

Posty: 7

 
Niektóre artykuły o marketingu są trafione w moje potrzeby, ale te rzeczywiście muszą być pisane przez ekspertów. Myślę, że Internet jest całkiem sporym obszarem i raczej nie będziesz mieć żadnych problemów ze znalezieniem porad, których szukasz. Trzeba jednak trafić na dobrą stronkę. Czytaj tylko rzetelne porady :)

serduchosz

Posty: 15

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwyczajnie, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Później przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na mnóstwo z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

tvvvn56

Posty: 18

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla swojej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic trudnego i dlatego szukam rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

woytazo

Posty: 21

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

Klaudi

Posty: 13

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla własnej firmy. Uważam, iż dla chcącego nie ma nic uciążliwego i wobec tego poszukuję rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

audi80

Posty: 10

 
Niektóre artykuły o marketingu są trafione w moje potrzeby, lecz te naprawdę muszą być pisane przez ekspertów. Myślę, iż Internet jest całkiem sporym obszarem i raczej nie będziesz mieć żadnych problemów ze znalezieniem porad, jakich szukasz. Trzeba jednakże trafić na dobrą stronkę. Czytaj tylko rzetelne porady :)

tigra32

Posty: 13

 
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Już dzięki wam znalazłem portal lifestylowy, który spełnił moje oczekiwania. Fajnie tu piszą. Artykuły są ciekawe. W zasadzie każdy temat do poczytania. Dzięki. Pozdrawiam.

Fajae

Posty: 16

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę odnaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o rzeczywiście super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

serumP007

Posty: 10