Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Naturalne kosmetyki w dobrej cenie, gdzie znajdę? Kojarzycie sensownie zaopatrzone sklepy internetowe z maseczkami, peelingami, kremami i tak dalej? Skórę mam naczynkową także dość trudno jest mi dobrać do niej optymalne kosmetyki.

wrrraak22

Posty: 3

 
Ja to mam wielki problem z przebarwieniami. Nie wiem czy się z tym na jakieś zabiegi nie wybrać, bo tutaj same kosmetyki to może być jednak za mało.

gruszunia

Posty: 19

 
Miałam taki czas, że zwracałam dużo większą uwagę na jakość kosmetyków których używam, ale jakoś ostatnio po prostu nie mam za bardzo do tego głowy. Kupuję cokolwiek, nie wgłębiam się za bardzo w składy.

czartorr

Posty: 5

 
Na naturalne kosmetyki jest trudno trafić ale można. Ja jestem wielką fanką takich rozwiązań, o wiele mniej obciążają skórę, przyśpieszają regenerację i po prostu lepiej pachną.

Herkuless

Posty: 21

 
Ciekawe kosmetyki naturalne sprzedają na stronie www.e-naturalne.pl. Z tego co wiem to moja mama u nich sobie kupowała maskę przeciwstarzeniową z mączką owsianą. Efekt jest rewelacyjny, nie mogę się nadziwić, że mama mimo swojego wieku potrafi tak dobrze jeszcze wyglądać. Ja z kolei bardzo lubię tutaj kupować maseczkę w żelu z algami. Jest taka za niecałe 20 zł z olejkiem pomarańczowym choćby.

rrraszka

Posty: 19

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

23_werspone

Posty: 15