sprzędt do siłowni

sprzędt do siłowni

Hejo! Myślę o tym, żeby sobie kupić do treningu worek bokserski. Oczywiście jestem zupełnym amatorem, po prostu trochę chcę sobie ćwiczenia na swojej domowej siłowni urozmaicić, a taki worek będzie fajnym pomysłem, żeby się wyładować po ciężkim dniu :)) Jakiej firmy worki polecacie?

TomekK

Posty: 9

 
Ciężarki to można domową robotą zrobić sobie z wszystkiego, czasami wystarczy piasku gdzieś napchać, a czasem wody nalać do butelki i już jest darmowe obciążenie.

ewu1u01

Posty: 8

 
Jak już mi się zdarzy że się pojawię na siłowni to najpierw idę na bieżnię, a jak się rozgrzeję to biceps/triceps lubię sobie poćwiczyć trochę akurat ręce warto mieć mocne – mogą się w życiu przydać ;-)

Yuri20

Posty: 8

 
Dobrze mi się sprawuje ławeczka do wyciskania K Sport, faktycznie mocna i też łatwa w regulacji, można sobie ustawić kąt pod siebie, bez jakiejś większej gimnastyki i zabawy z urządzeniem.

v_vline

Posty: 14

 
Zadowolony jestem z wyposażenia K-Sport (ich strona – k-sport.com.pl). To mi znajomy polecił który prowadzi swój fitness club i faktycznie jakościowo igiełka. Solidna, mocna stal, wygodne poduszki w ławeczce pod sztangę, także można sobie wygodnie trzaskać seryjki wyciskania.

Dosti

Posty: 13

 
Dobrą marką jest K Sport, głównie jeśli chodzi o ławki i drążki to robią naprawdę solidne, porządne sprzęty, sam używam od dawna i sobie chwalę.

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Nigdy za siłownią nie przepadałem ale jakąś parę hantelków to w domu mam. Czasami mi się zdarzy z rana sobie poćwiczyć – obciążniki kupowałem już dawno w jakimś markecie akurat promo mieli.

esdoen1

Posty: 11

 
Nie mam ostatnio motywacji do treningu, jakoś mi przeszła, miałem przez kilka miesięcy ale wyników większych nie widziałem i też zaangażowanie spadło przez to.

Black_Riot

Posty: 15