sesja rodzinna nad morzem, oferta

sesja rodzinna nad morzem, oferta

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest wykwalifikowany i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

wer5555

Posty: 3

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

irecki67

Posty: 5

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka bardzo dobrze zna się na robieniu fotografii.

Black_Riot

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, niemniej jednak jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Marioleczka

Posty: 4

 
Lubię fotografie, wobec tego jeśli trafia się okazja żeby wykonać sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, wobec tego takie fotografie według mnie są super.

MShR

Posty: 29

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

stopki23

Posty: 17

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

CHatka-eKo

Posty: 2